Il tuo browser non supporta JavaScript!

I più venduti

Arabesque. La serie dell'Allieva
Sconto
7,00€
Pdf
formato: Ebook | editore: Longanesi | anno: 2017 | pagine: 352
Anno: 2017
«I romanzi di Alessia Gazzola sono, per me, un bel cartoccio di patatine fritte cucinate a regola d’arte, croccanti e dor
€ 9,99 € 2,99
Wonder Pdf
formato: Ebook | editore: Giunti | anno: 2013 | pagine: 288
Anno: 2013
"Wonder" è la storia di Auggie, nato con una tremenda deformazione facciale, che, dopo anni passati protetto dalla sua famigli
€ 6,99
Cento Poesie tra Mare e Alberi Ebook
formato: Ebook | editore: Youcanprint | anno: 2018
Anno: 2018
Non vi è fine nei sogni, i sogni sono il volgere di traguardi che portano a sognare e questa è la forza che con i suoi scritti ci dona Stefano Mantovani
€ 1,99
CASSANDRA BULLCOCK 1 - Missione sulla Terra Ebook
formato: Ebook | editore: Alessandro Scalzo E Laura Bagliani | anno: 2016
Anno: 2016
L'agente segreto spaziale Bash 2 e’ in missione sulla terra, alla ricerca di quattro spietate sessocriminali fuggitive
€ 2,99

Atropos

Epub Atropos
Ebook
titolo Atropos
sottotitolo Shoqata e Hakmarrësve
autore
argomenti Narrativa Gialli, Thriller, Noir
editore Tektime
formato Ebook - Epub
pubblicazione 2018
ISBN 9788873045762
Scrivi un commento per questo prodotto
 
€ 2,99

Ebook in formato Epub leggibile su questi device:

Çfarë i lidh një seri vrasjesh të ndodhura në Bolonjë dhe në rrethinat e saj? Bëhet fjalë për një killer serial apo ndonjë tjetër? Zbulimi i tyre do të jetë detyra e inspektorit të policisë Stefano Xamanji dhe njerëzve të tij.Një grua gjendet e vdekur dhe mendohet se bëhet fjalë për një vrasje. Fillojnë hetimet, por policia duket se është në një rreth vicioz. Pas pak, i njëjti fat i pret edhe njerëzit e tjerë, dhe kështu zbulohen disa veçori të përbashkëta. Menjëherë hetuesve u vjen në mend ideja e një killeri serial, deri kur edhe autori më i mundshëm gjendet i vrarë, nga një goditje me armë zjarri. Inspektori Xamanji dhe agjenti Finoki humbasin çdo siguri, deri sa marrin një rrëfim që do ta vendosë rastin në një këndvështrim të ri. Një thriller plot me kthesa të papritura të ngjarjeve, që do ta mbajë lexuesin nën tension deri në një epilog të paparashikueshëm..PUBLISHER: TEKTIME

Altri titoli dello stesso autore

Atropos
€ 2,99
ΑΤΡΟΠΟΣ
€ 1,99
Atropos
€ 1,99